Poznaj endress

O firmieLiderMade in Germany

w branży agregatów
prądotwórczych

Od roku 1914 firma ENDRESS specjalizuje się w rozwoju, budowie i sprzedaży najwyższej klasy agregatów prądotwórczych. Stosowane nowatorskie rozwiązania techniczne nadają kierunek całej branży i zapewniają firmie ENDRESS miejsce w ścisłej rynkowej czołówce dziś i jutro.

Polityka firmy opiera się na trzech filarach:

  • Moc i niezawodność uzyskana dzięki wykorzystaniu komponentów o najwyższej jakości
  • Ochrona środowiska i nowatorskie rozwiązania techniczne tworzone w ramach własnych prac rozwojowych i technologicznych
  • Najnowsza technologia ENDRESS jest dostępna w naszych oddziałach na całym świecie.

Innowacyjność, dostosowanie prac rozwojowych do potrzeb klientów oraz rozwinięta oferta specjalistycznego doradztwa technicznego wyznaczają filozofię firmy. Dzięki temu, firma ENDRESS jest w stanie sprostać dzisiejszym i przyszłym wymaganiom globalnych przedsięwzięć handlowych.

Innowacyjna technologia
przyszłości w ramach
własnych prac rozwojowych
i technologicznych.

W branży agregatów prądotwórczych firma ENDRESS należy do europejskiej czołówki. Dziesięciolecia doświadczeń w pracach rozwojowych oraz produkcji tych urządzeń gwarantują najwyższą jakość i absolutną niezawodność. Zakres mocy do 2000 kVA pozwala na pokrycie pełnego spektrum zastosowań. Do oferty należą także specjalistyczne urządzenia dla straży pożarnej, służb ratowniczych, pomocniczych oraz specjalnych zadań projektowych, takich jak oświetlenie wielkopowierzchniowe oraz agregaty do zasilania awaryjnego.

Foto 1
Foto 2

EXCELLENT ENGINEERING
BY ENDRESS

Duplex
Duplex Plus
Max Drive
ECO Tronic
E-RMA System