E-RMA SystemMoc pod kontrolą

Moc pod kontrolą dzięki zastosowaniu E-RMA
Aplikacja zdalnego sterowania mocą
ENDRESS Remote Monitoring

Aplikacja zdalnego sterowania firmy ENDRESS została zaprojektowana w celu kontrolowania, na dużą odległość, zasilania awaryjnego w energię elektryczną. System E-RMA firmy ENDRESS umożliwia przesłanie najważniejszych danych do dowolnego miejsca na świecie.

E-RMA LAN

System E-RMA LAN firmy ENDRESS umożliwia stałą kontrolę parametrów pracy agregatu prądotwórczego, pracującego w systemie zasilania awaryjnego, za pomocą lokalnej sieci komputerowej. Po krótkiej instalacji możliwe jest zdalne sterowanie agregatem, także za pomocą smartfona.

E-RMA SIM

Zdalne sterowanie systemem możliwe jest także w sytuacji, gdy, na przykład z powodu miejscowych warunków, dostęp do sieci internetowej nie jest możliwy. Firma ENDRESS oferuje system E-RMA SIM oparty na sieć telefonii komórkowej. Korzystanie z systemu możliwe jest z zastosowaniem karty SIM umożliwiającej przesył danych do dowolnego miejsca na świecie.

Zdalna kontrola i sterowanie agregatem
po wykonaniu kilku prostych kroków instalacji.

E-RMA

Oprogramowanie sieciowe E-RMA

Strona sieciowa systemu E-RMA umożliwia bezpośredni dostęp do parametrów agregatu w czasie rzeczywistym oraz zdalne sterowanie. Funkcja jest dostępna zarówno z komputera PC, jak i ze smartfona. Główne składniki oprogramowania sieciowego to:

  • Jednostka sterowania z możliwością zdalnego uruchomienia
  • Lista alarmów
  • Szczegółowe informacje dotyczące agregatu
  • Lokalizacja agregatu