Kupujemy agregat — jak wybrać, co sprawdzić, o co pytać?

Kupujemy agregat — jak wybrać, co sprawdzić, o co pytać?

24-01-2018

Agregat to urządzenie, które potrafi służyć dziesiątki lat.

Dobrze dobrane, zapewni Ci niezawodność i moc, której wymagasz. Szkoda by sprzedawać je po roku, bo np. dany model okazał się za mały lub za duży jak na codzienne potrzeby.

Warto wybierać mądrze i na długo. Raz a dobrze.

Dobra decyzja jest trudna, jeśli nie poświęci się wielu godzin niuansom konstrukcji poszczególnych modeli. Dobra decyzja jest łatwa, jeśli skorzysta się z pomocy fachowców. Na przykład firmy, która zajmuje się tym już od 1914 roku.

jak dobrać agregat prądotwórczy


GDY SZUKA SIĘ AGREGATU NA LATA, WARTO PAMIĘTAĆ O TRZECH PRAKTYCZNYCH ZASADACH:
 
I zasada
wybierania agregatu

— pytaj o wszystko, by potem nie pytać o nic To, co od początku zrobi się dobrze, potem nie wymaga obsługi. Poświęcając więcej czasu na rozmowę z pracownikiem i staranne przejrzenie oferty, inwestujesz godziny, a zyskujesz setki godzin, często lata bezproblemowej eksploatacji urządzenia. To doceni każdy biznesmen czy właściciel domu. Nie płać więcej za mniej Przykładowo, niewłaściwie dobrana moc znamionowa może powodować zwiększone koszty pracy i szybsze zużywanie się z powodu przewymiarowania mechanizmów w odniesieniu do źródła obciążenia. Płacisz wtedy więcej za mniej. Eksperci są właśnie po to, byś uniknął takiego ryzyka.

II zasada
wybierania agregatu

— jesteśmy tu dla Ciebie Podczas gdy Ty prowadzisz firmę bądź rozwijasz się w swojej specjalności, pracownicy Endress codziennie uzupełniają wiedzę i zbierają doświadczenie we wszystkim, co dotyczy agregatów. Nie ma więc potrzeby, byś wszystkiego uczył się samemu. Jednym telefonem czy mailem możesz zdobyć całą potrzebną wiedzę. Endress to również kompetencje, nie tylko produkcja. Jesteśmy tu dla Ciebie. Służymy radą i chętnie dzielimy się doświadczeniem. Dzwoń, pisz albo odwiedź nasz oddział. Nie ma lepszego sposobu, by dokonać mądrego wyboru. O czym trzeba zdecydować? O optymalnej mocy urządzenia, zasilaniu (diesel lub benzyna), wysokich lub niskich obrotach, rodzaju obudowy (bądź jej braku). Różny może też być system rozruchowy. To niemal jak wybór samochodu, tylko samochód głównie kosztuje, a agregat głównie zarabia na firmę. Warto, by robił to jak najbardziej wydajnie.


JAK SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z PRZEDSTAWICIELEM?

Zadzwoń lub napisz do regionalnego kierownika sprzedaży;
telefony i maile do poszczególnych regionów znajdziesz tutaj

KONTAKT

Możesz też wypełnić formularz na stronie albo umówić wizytę przedstawiciela w dogodnym dla Ciebie miejscu i terminie.

III zasada
wybierania agregatu

— wykorzystuj możliwości Jest mnóstwo okazji, które można wykorzystać. Wiele szczegółów, o których warto pamiętać. Ciekawostek, które pozwolą Ci wykorzystywać swój agregat skuteczniej, a wcześniej pomogą też wybrać ten najlepszy do Twoich potrzeb. To wszystko wiedzą najbardziej doświadczeni, wyszkoleni pracownicy. Nie są to rzeczy, które łatwo znaleźć w internecie czy spisać na szybko z ulotki. Najpewniejsze informacje pochodzą zawsze od konkretnego człowieka — sprzedawcy, którzy bierze odpowiedzialność za informacje, które Ci przekazuje, i który zawsze stara się, by uzyskać Twoje zadowolenie i zachęcić do powrotu. Zadbamy o to, by Twój nowy agregat pracował na Ciebie, i był dokładnie taki, jakiego potrzebujesz.


Porozmawiajmy o tym.
Do usłyszenia, pracownicy Endress Polska

Dodaj komentarz

Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Strona internetowa *
Komentarz *
Wprowadź tekst *
* Pola wymagane